Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

POLITYKA PLIKÓW COOKIES

Co to są pliki cookies:
Pliki Cookies ( tzw. ciasteczke) - to pliki, które są zapisywane i przechowywane w naszym komputerze podczas gdy odwiedzamy strony internetowe. Pliki te pozwalają zapamiętać nasze ustawienia dzięki czemu kolejna wizyta na tej samej stronie jest bardziej efektywna i przyjemna.

Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

    Utrzymywania sesji, dzieki czemu jako użytkownicy nie musimy na każdej podstronie Serwisu ponownie się logować
    Dostosowania zawartości strony internetowej do naszych możliwości. W szczególności dzięki tym plikom można rozpoznać urządzenia Użytkownika danego Serwisu i odpowiednio do jego potrzeb dostosować daną stronę.
    Tworzenia statystyk, które pozwalajązrozumieć, poznać sposoby korzystania ze stron internetowych

W ramach serwisu zsckrbogdanczowice.pl możemy stosować następujące rodzaje plików :

    "reklamowe" - pozwalają dostarczać nam Użytkownikom treści reklamowych dostoaowanych do naszych zainteresowań
    ciasteczka umożliwiające zbierania informacji o korzystaniu ze stron internetowych danego serwisu
    "niezbędne: pliki cookies, pliki te umożliwiają korzystanie z usług w ramach danego serwisu internetowego
    "funkcjonalen" pliki cookies, umożliwiające zapamietywanie wybranych przez Uytkownika ustawień, np. jązyka, regionu, wyglądu strony internetowej itp.
    pliki cookies służące do zabezpieczania, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach serwisu.

Wyłączenie stosowania plików cookies może spowodować utrudnienia korzystanie z niektórych usług w ramach naszych serwisów internetowych, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie opcji przyjmowania plików cookies nie powoduje natomiast braku możliwości czytania lub oglądania treści zamieszczanych w serwisie internetowym zsckrbogdanczowice.pl z zastrzeżeniem tych, do których dostęp wymaga logowania.

ZSCKR w Bogdańczowicach bierze udział w projekcie "Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy", który jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2018, Podziałanie 9.2.1. Okres realizacji projektu: 01.08.2018 r. - 31.08.2022 r.

Cele i założenia projektu:

  • dofinansowanie pracowni anatomiczno - zootechnicznej,
  • realizacja 50 staży i praktyk zawodowych dla uczniów (w ciągu 4 lat),
  • utworzenie Szkolnego Punktu Informacji i Kariery (SZPiK),
  • dofinansowanie nauczycielowi studiów podyplomowych nadających uprawnienia do nauczania przedmiotów zawodowych,
  • uczestnictwo uczniów w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego - Laboratorium RZPWE, wyjazdy na targi branżowe,
  • udział uczniów w specjalistycznych kursach zawodowych (uczniowie technikum weterynarii będą realizowali kurs wykonywania usług inseminacyjnych zwierząt),
  • udział uczniów w dodatkowych zajęciach specjalistycznych we współpracy z podmiotami z otoczenia społeczno – gospodarczego (warsztaty edukacyjne, wizyty uczniów u pracodawców, edukacyjne lekcje z pracodawcami)
  • udział uczniów w Akademii Młodego Lean Managera (innowacyjna forma kształcenia zawodowego).